OVER ONS: Ovino levert wijn aan de horeca. Sinds de oprichting – in 2009 – werken al meer dan 150 toprestaurants met ons samen en dit aantal blijft maar groeien! Ons team bestaat uit enthousiaste wijnliefhebbers die de klant graag laten kennismaken met een breed assortiment kwaliteitswijnen van over de hele wereld. Wij verrassen ze graag met authentieke wijnen, van wijnmakers met gevoel voor terroir en een uitgesproken visie op het ambacht van wijnmaken.

De missie van Ovino is om altijd de juiste wijn te vinden. Of dit nou gaat om de huiswijn of over de wijn bij een specifiek gerecht. Persoonlijk contact is bij ons van cruciaal belang. Wij bouwen constant aan een goede relatie met onze klanten.

OVER ONS ASSORTIMENT Ons assortiment bestaat uit een mooie collectie van wereldse wijnen. Bekende merken zoals Niepoort, Barbeito, Rey Fernando de Castilla, Hess Family Estates, Mullineux, Valserrano, Mauro Molino en Champagne Jacquesson. Maar ook kleinere wijnhuizen bieden wij een podium. Een fors deel van onze wijnen wordt biologisch of zelfs biodynamisch geproduceerd. Kwaliteit en smaak staan altijd voorop en duurzaam werken met aandacht voor bodem en natuur vinden wij van groter belang dan de juiste stempel.

WIE ZOEKEN WIJ?: ter uitbreiding van ons team zoeken wij een Accountmanager. Je hebt inmiddels een aantal jaren ervaring opgedaan in de verkoop van wijnen aan de horeca en deze ervaring neem je mee naar ons. In je rol ben je verantwoordelijk voor je eigen klantenbestand en weet door je bestaande- en nieuw te vinden netwerk jouw target probleemloos te halen. Als echte wijnliefhebber heb je een aantal wijndiploma’s op zak en altijd op zoek naar nieuwe schatten om enthousiast mee aan de slag te gaan. Verder ben je goed in communicatie, werk je georganiseerd en gestructureerd en bovenal zelfstandig. Je bent een doorzetter en bijt je ergens in vast. Met een commerciële instelling weet je de klanten aan je te binden en zo jouw werkveld steeds verder uit te breiden.

WAT BIEDEN WIJ?: wij bieden een fulltime baan met bijpassend salaris + auto + mobiele telefoon en een aantrekkelijke personeelskorting. Daarnaast is er een geweldig assortiment met topmerken om mee te kunnen werken en voldoende ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Je bent beschikbaar per 1 januari 2020.

EN NU? Als jij denkt dat je goed bij ons past en je herkent jezelf in veel van wat hier boven geschreven staat, aarzel dan niet! Stuur je motivatiebrief en CV voor 15 november naar lisa@ovino.nl.

Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.